Ładowanie Szkolenia

« Wszystkie Szkolenia

  • To szkolenie minęło.

Pytania do życia

21 maja 2016

Bądź częścią rozwiązania a nie problemu!
Szkolenie na podstawie książki „Pytania do życia”

Szkolenie „Pytania do życia” nie jest ani dla narzekaczy, ani dla malkontentów. Dziękuję też Wielpkom, Takalom i Wieszbom. Nie interesują mnie Wasze teorie i osądy. Tu będę nazywać rzeczy po imieniu i pokażę, jak uniki i brak wiary w siebie niszczą szansę na lepsze życie.

Na tym szkoleniu będzie inaczej i niestandardowo. Zadziwisz się, w jaki sposób można poznawać siebie. Jak nieszablonowo okiełznać irracjonalne lęki i wyjść poza stare teoryjki. Już wiesz, że teorie nie działają. Tutaj Ty będziesz wreszcie mieć ochotę działać w zgodzie ze sobą!

Po raz pierwszy łączę tu nowe dziedziny wiedzy tak, aby Twój efekt był szybki i realny. Dowiesz się, co praktycznego może wnieść do Twojego życia wiedza astrologiczna i jakie praktyczne narzędzia daje Ci umiejętność korzystania z faz zodiakalnego rozwoju. Dzięki temu masz szansę poznać osobistą prognozę pogodę na życie i bez dawnych obaw ruszyć przed siebie. Może wreszcie przestaniesz się bać!

Zadziwię Cię precyzją i przydatnością tego starożytnego systemu wiedzy, którą podam w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Dzięki temu Ty szybko odkryjesz to, co było przed Tobą zakryte. Więc jeśli masz dosyć męczarni i braku efektów i nie boisz się odkrywania nowego – dołącz do nas :)

Ten warsztat oparty jest na książce „PYTANIA DO ŻYCIA” i będziemy korzystać z treści tam zawartych. Książki będą dostępne podczas warsztatu i można z nimi pracować.

Jeszcze raz uprzedzam, że niczego nie będę owijać w bawełnę i na tym szkoleniu nie będziesz miał się już gdzie przed sobą schować, ani uciec. Jednocześnie przestaniesz siebie osądzać i odkryjesz mocne strony swego działania. Nie będziesz też zwalać winę na cokolwiek na zewnątrz – bo to Ci się nie opłaca.

Jeśli czytałeś już moją książkę pt. „Pytania do życia”, to wiesz kto to taki Wielepki, Takale i Wieszby. Jeśli nie – dowiesz się na szkoleniu. Koniec teorii – czas na praktykę!

Trzeba powiedzieć, że w tym kraju nie jest w cenie nowatorskie myślenie i działanie. Każdy pragnie spełnienia i sukcesu ale jeżeli narzeka i buntuje się przed innymi sposobami myślenia – nic nie zyskuje. Dlatego, abyś wyszedł z zaklętego kręgu nieszczęść – musisz zrobić coś innego niż dotychczas. Trzeba, abyś poznał swoje mocne strony i stał się odważny. Dobrze by było, abyś zaczął naprawdę żyć, bo marnować życie umiesz ale cieszyć się nim i zachwycać, to nie bardzo.
Pomogę Ci odszukać Twoje odpowiedzi na życiowe pytania, A Ty wykonując ćwiczenia na podstawie książki, otworzysz oczy na swoje blokady i osądy. Potem ustalisz, co ma odejść a co zostać. I sam zdecydujesz, jak siebie poprowadzisz do lepszego życia.
Wiem, że nie każdy jest gotowy porzucić swoje „racje” na ścieżce do samopoznania i tu będzie czekał na wielu z Was ciekawy test! Ci, co są gotowi do zmian zainspirują się gorąco do swoich prawdziwych decyzji w zgodzie ze sobą i bez lęku a z mądrym podejściem pójdą w wymarzonym kierunku.

Czekam na wszystkich gotowych na zmiany!

Szczegóły

Data:
21 maja 2016
Kategoria Szkolenia:

Miejsce

Warszawa
Warszawa, Polska