Ładowanie Szkolenia

« Wszystkie Szkolenia

  • To szkolenie minęło.

Twój Sukces zaczyna się od Ciebie

4 września 2016

W poszukiwaniu swoich celów na drodze do pełnego sukcesu zazwyczaj zadajemy sobie już dawno zdewaluowane pytania typu:
Dokąd zmierzam teraz?
Jaki mam cel?
Co będzie mi potrzebne?
Jakie umiejętności będą przydatne?
Jakie emocje mi w tym pomogą?
Jakie działania mam podjąć?
Jaką pracę mam wykonać samodzielnie?
Z kim współpracować?
Co uzyskam dzięki swoim działaniom?
Jaką wiedzę przydałoby się nabyć, by mi było jeszcze łatwiej?

Takie podejście bardzo często zmusza nas do podążania ścieżką celów na siłę i z potężnym konfliktem wewnętrznym. Walczymy o wszystko, spalamy się i nawet jeśli cele osiągamy – to jesteśmy umęczeni i wyeksploatowani tak, że nie zauważamy tego swojego „sukcesu”. Coraz mniej w nas energii, witalności i przede wszystkim kreatywności i inspiracji. W to miejsce wchodzi rutyna, ciężar i przymus, a często też rezygnacja i choroby.

Czas sobie uświadomić, że to od wewnętrznego zharmonizowania, poznania siebie zależą pełne wyniki naszej życiowej ścieżki, która ma prowadzić do spełnienia.

Co warto zatem zrobić?
O wiele bardziej potrzebne i wartościowe okazują się pytania skupiające się na tym, jak TY – jako specyficzna i niepowtarzalna osobowość – NAJLEPIEJ i NAJSPRAWNIEJ możesz uzyskać coś, co jest dla Ciebie SUKCESEM? I to w sposób, który jest z Tobą spójny i wnosi zdrowy balans do każdego obszaru . Tutaj odkryję przed Wami archetypy astrologiczne i fazy zodiakalnego rozwoju, które to dostarczą interesującej wiedzy na temat Waszej osobowości I pod względem jakości żywiołów, i pod względem sposobów funkcjonowania.

Dlatego przygotuj się na zupełnie nowe podejście do starych spraw Twojego życia i daj sobie prawo do eksperymentowania, do poznawania innych systemów wiedzy, które są pomostem zbliżającym Ciebie do Ciebie.

Stare odchodzi i robi miejsce nowemu. Świat się cały czas zmienia i jeśli nie zbliżysz się do siebie, nie będzie w nim miejsca na Twoje spełnienie. Będziesz niewolnikiem ograniczeń i zewnętrznych presji.

Jeśli jesteś gotowa i z odwagą pragniesz ruszyć w życie spójne z Twoim charakterem i preferencjami to łatwo zrozumiesz, dlaczego to Twój sukces zaczyna się od Ciebie.

Szczegóły

Data:
4 września 2016
Kategoria Szkolenia:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/231325090593133/

Miejsce

Londyn
Londyn, United Kingdom

Organizatorzy

Alute
Positive Business – portal dla ludzi biznesu UK