Ładowanie Szkolenia

« Wszystkie Szkolenia

  • To szkolenie minęło.

Zaplanuj sobie dobre życie z Dynamiczną Matrycą Tworzenia ®

7 grudnia 2019

1000pln

Na tym szkoleniu poznasz bardzo zaawansowane i jednocześnie proste w użyciu urządzenie samorozwojowe.

Stworzyłam je do pomocy każdej osobie, która chce zacząć świadomie żyć.

Poznasz DYNAMICZNĄ MATRYCĘ TWORZENIA ®

 

Podczas szkolenia dowiesz się, jak przy pomocy tej Matrycy ® realizować siebie i własne cele. Pokaże Ci jak na niej pracować i nauczę, jak radzić sobie z codziennymi trudnościami. Będziesz mieć wiedzę o tym, jak rozwiązywać swoje sprawy i jak planować swoje życie bez zbędnego stresu.

Matryca ® to narzędzie pomocne przy indywidualnej pracy nad sobą.  Stworzyłam ją w 2012 roku w oparciu o wieloletnie studia nad astrologią humanistyczną i archetypami Carla Gustava Junga. Zawsze zależało mi na tym, aby człowiek sam potrafił spójnie i w zgodzie ze sobą rozwiązywać życiowe wyzwania. Przy pomocy treści zawartych na tej Matrycy ® – staje się on niezależny, spokojny i spójny w swoich decyzjach. Nie potrzebuje w danej chwili innych trenerów czy sesji coachingowych. Ma swój osobisty autocoaching i Mapę właśnie wtedy, gdy najbardziej jest ona mu niezbędna. Pracuje na Matrycy ® znajdując wskazówki i podpowiedzi.

Do czego jeszcze służy Dynamiczna Matryca Tworzenia ®?

Do identyfikowania obszarów życia, w których człowiek sobie nie radzi, lub szuka podpowiedzi. Potem przygotowuje drogę do rozwiązania problemów w sposób spójny i zgodny ze swoimi możliwościami.

 

Treści na Matrycy ® składają się z hermetycznej wiedzy zawartej na połączonych ze sobą 3 kołach. Ułożenie wybranych konfiguracji ma wpływ na każde pole i dostarcza najlepszych podpowiedzi.

Na każdym kole jest po 12 pól:

  1. Duże koło – Określa procesy w świecie zewnętrznym
  2. Średnie – Określa osobiste potrzeby życiowe
  3. Małe – Opisuje cechy zachowania i charakteru

 

 

Podczas tego szkolenia nauczę Cie posługiwać się Matrycą, byś poruszając odpowiednio tymi trzema kołami Matrycy – mógł dostarczyć sobie  podpowiedzi i możliwych rozwiązań.  Przedstawione i ułożone przez Ciebie spójnie podpowiedzi są propozycją, co i jak możesz zrobić, jak się zachowywać a jak nie – aby rozwiązać męczące Cię w danym momencie trudności w konkretnej dla Ciebie sprawie. Spójność tutaj polega na tym, że analizując konkretne zagadnienie masz od razy informacje, jak zachowywać sie i co robić również w innych obszarach życia.

Dlaczego to jest tak ważne?

Dlatego, że problem zazwyczaj nie wynika z jednej dziedziny życia – a jest synchronicznie połączony z wieloma innymi obszarami. Żeby uzyskać trwały efekt – należy zrozumieć, jak działać i co robić również w pozostałych częściach życia.

 Wtedy wszystko staje się trwałe i problemy nie muszą powracać. 

 

Praca na Matrycy pomaga zidentyfikować również obszary, w których hamowane są Twoje działania i umożliwia znalezienie najbardziej optymalnych dla Ciebie rozwiązań.

Korzystanie z wiedzy zawartej w Matrycy daje zrozumienie problemów, oraz pokazuje najlepsze podpowiedzi – w zależności od tego, jak zdefiniowany został problem. Dzięki temu dostajemy wskazówki i możemy podejmować nowe decyzje dokonując innych niż dotychczas wyborów.

Tylko tak, zmiana może harmonijnie wejść w nasze życie.

Dobrze jest czynnie działać i rozwijać nowe umiejętności, ponieważ tylko wtedy jesteśmy w stanie sami kierować własnym życiem, bez potrzeby „kopiowania” życia innych osób, czy narażania się na zbędne kryzysy.

Sama Matryca za nikogo problemów nie rozwiązuje – ona wskazuje, co warto zrobić, na co zwrócić uwagę. Człowiek zbiera dane do pracy nad wskazanymi obszarami, aby problem więcej nie powracał. Pokazuje jak to zrobić.

Taka praca uwzględnia każdy życiowy obszar po to, by można było postępować w zgodzie z osobistymi możliwościami i umiejętnościami, aby uzyskać konkretny wynik.

 

Pracując z Matrycą – należy być uważnym, skupionym i korzystać ze skryptu oraz podanej wiedzy. Wtedy pozyskiwanie wskazówek i podpowiedzi będzie łatwe do wprowadzenia w praktykę. 

Rozpoczynając indywidualną pracę nad sobą – najważniejsze jest przywrócenie sobie odpowiedzialności za własne życie a pracując przy pomocy Matrycy weźmiesz sprawy w swoje ręce.

Staniesz się spokojniejszy w dążeniu do osiągnięcia zamierzeń, ponieważ dostaniesz wiedzę o tym, jakie efekty przyniesie Twoje postępowanie.

Dynamiczne Matryce Tworzenia -to TWOJA ŻYCIOWA NAWIGACJA.

To, co nieznane zacznie być znane!

 


 

Praca przy pomocy Matrycy pomaga także zidentyfikować lęki hamujące Twoje działania i znaleźć najlepsze rozwiązania dla Ciebie. Zyskujesz odpowiedzi, jak działać skutecznie.

Każdy uczestnik otrzyma na szkoleniu swoją Matrycę ® wraz z Certyfikatem potwierdzającym jej oryginalność, podpisanym przez twórcę.

 

 

 

Ten szkolenie poprowadzi:
Alina Wajda – Lamparska – (ur. w 1962 r.)

Coach, astrolog, kosmobiolog, duchowy mentor i pisarka. Autorka książki „PYTANIA DO ŻYCIA”, i Kart do rozwiązywania codziennych problemów: „GŁOS SERCA”. Jest także twórcą specyficznego narzędzia do osobistej pracy nad sobą – DYNAMICZNE MATRYCE TWORZENIA ®
Jest właścicielką firmy MENTOR i współtwórcą nurtu DEGOIŚCI – DEGOIZM – dojrzały egoizm, którego pomysłodawcą jest jej mąż Andrzej Lamparski. Razem propagują dojrzałość i znoszenie barier twierdząc, że : „Na prawdziwe życie i na miłość nigdy nie jest zbyt późno”.

Alina prowadzi autorskie szkolenia w Polsce i za granicą, z pasją realizując swoje projekty dla kobiet. Nieszablonowa i otwarta na szczęście, uczy jak spełniać się spójnie ze sobą. Mistrzyni „szlifowania diamentów”. Uważa, że zawsze można zrobić dla siebie to, co latami odkładamy. Sama jest dowodem na to, że miłość nie zna wieku a dojrzałość jest największą mocą kobiety. Jej mąż jest od niej 18 lat młodszy i świetnie się rozumieją tworząc coraz to nowe podejście do siebie i do świata.

Alina nigdy nie poprzestawała na akademickiej wiedzy i zawsze wychodziła poza szablony ucząc świadomości siebie w oparciu o kosmobiologię i kosmekologię kultury.

 

 

Informacje o szkoleniu:

Gdzie: Warszawa

Kiedy: 7.12.2019

Koszt: 1000 zł.

 

Dane do przelewu:

Mentor – Alina Wajda-Lamparska
00-844 Warszawa
Ul. Grzybowska 87

Nr konta: 51 1750 0012 0000 0000 2622 3814

Zgłoszenia i wpłaty do 30.11.2019

 

UWAGA:

Ilość miejsc jest ograniczona ze względu na rodzaj zajęć i specyficzną, indywidualną pracę                            na Dynamicznej Matrycy Tworzenia ®

 

Po więcej informacji pisz proszę tutaj  – mentor@alinawajda.pl

 

Cena szkolenia obejmuje materiały, skrypty, Matrycę ® wraz z certyfikatem.

 

 

Dynamiczne Matryce Tworzenia® – to Znak Zastrzeżony pod nr Z – 401004. Kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody autorki jest zabronione.

Szczegóły

Data:
7 grudnia 2019
Koszt:
1000pln

Miejsce

Warszawa
Warszawa, Polska + Google Map