Jaki człowiek taki autorytet

16 lutego poprowadziłam kolejne  spotkanie dla chętnych Pań, które chciałyby się  podzielić się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami na temat autorytetu.

To już XXII spotkanie z cyklu JAK Kobieta

 

Tak, jak na poprzednich spotkaniach  i tu chciałam się podzielić wiedzą z zakresu autorytetu zewnętrznego i wewnętrznego, którymi posługujemy się codziennie z różnym skutkiem.

Autorytet łączy się z odpowiedzialnością a czasem bierzemy nadmierna odpowiedzialność za innych i wynikają z tego silne emocje i pewne niedomówienia. Warto mieć to na względzie szczególnie w osobistych związkach, relacjach rodzic – dziecko oraz na płaszczyźnie zawodowej.

Nasze doświadczenia zawierają wiele cennej wiedzy dającej nam życiową mądrość . Najważniejsze jest, by rozumieć, że nadmierne wymagania idące od branych na siebie ról mogą być ograniczające i dla nas i dla innych. Nadmierna kontrola, ocena, czy ogromny konserwatyzm zabija żywe i pełne bliskości relacje.
Potrzeba dystansu, świadomości i refleksji odnośnie ról, które bierzemy na siebie we własnym Teatrze Życia, gdyż wtedy nasze życie płynie harmonijnie i bardziej szczęśliwie.

Spotkanie odbyło się  16 lutego 2013 (sobota), we Wrocławiu.
Zawsze zaczyna się od 12-tej i kończy o 14-tej. i gdy jest zimno- odbywa się nie w parku a w restauracji Pizzeria „ BENE POSTO”, przy ul. Wałbrzyskiej 2
(przy pętli tramwaju nr 17, KLECINA)

 

 XXII PARK

To spotkanie okazało się bardzo potrzebne tylko jednej osobie. Mimo tego, że zapowiadało się wiele pań – przyszła tylko jedna i bardzo skorzystała.

Całe dwie godziny mojej wiedzy, uwagi, doświadczenia i głębokiego zaangażowania w rozwiązanie jej spraw.
Była wniebowzięta a ja cieszyłam się, że każdy wie, kiedy jest dla niego czas.
Prosiła o anonimowość i tak też zrobiłam.

 

To był kawał dobrej i owocnej pracy coachingowej a radość i spokój, z jakim ta Pani wychodziła ze spotkania – bezcenne.
Autorytety są testowane w sytuacjach kryzysowych.

Jaki człowiek – taki autorytet. Poznając siebie –stajemy sie swoimi własnymi autorytetami,  sięgamy do lepszych wyborów i rozwiązań zgodnych z nami.

 

Jeśli potrzebujesz indywidualnego podejścia do swoich problemów czy potrzeb  – Wybierz sesję indywidualną

http://alinawajda.pl/kontakt-2