Ładowanie Szkolenia

« Wszystkie Szkolenia

  • To szkolenie minęło.

Pytania do życia

16 listopada 2019

490pln


Szkolenie na podstawie mojej książki pt. „Pytania do życia”.

 

Chcesz wiedzieć, jak może potoczyć się dalej Twoje życie?

Zadbam, abyś na tym szkoleniu się tego dowiedział.

Najpierw zaczniemy od miejsca, w którym jesteś teraz i co spowodowało, że jesteś dzisiaj dokładnie w takim punkcie życia. Potem wykonasz kilka ćwiczeń opartych o astrologię głębi – i poznasz wyznaczniki Twojej przyszłości.

Pomogę Ci w tym i nauczę jak to zrobić.

 

Szkolenie „Pytania do życia” jest podrożą przez najważniejsze dziedziny życia.

Jest czasem na znajdowanie własnych odpowiedzi.

Zawsze bądź częścią rozwiązania a nie problemu!

Zadziwisz się, w jak prosty i przyjemny sposób możesz poznać siebie. Jak łatwo dotrzesz do wrodzonych potencjałów i możliwości. Jak nieszablonowo ruszysz okiełznać irracjonalne lęki i wyjdziesz poza stare, ogranicząjące Cię historie.

 

Na tym szkoleniu po raz pierwszy połączę nowe dziedziny wiedzy tak, aby Twój efekt był szybki i realny.

A przede wszystkim – dowiesz się, co atrakcyjnego może wnieść do Twojego życia wiedza astrologiczna.

Pokaże Ci jak połączyć narzędzia astrologiczne (Znaków zodiaku i 4 Żywioły), abyś poznał własną prognozę pogody na życie. Byś mógł przygotować się na nadchodzący czas korzystając z doświadczeń przeszłości. To pozwoli Ci przestać nosić ze sobą traumy przeszłości i ruszyć w życie, którego pragniesz.

 

Zadziwię Cię precyzją i przydatnością tego starożytnego systemu wiedzy, jaka jest astrologia głębi. Podam Ci tę wiedzę na tacy! Prosto i zrozumiale, a dzięki temu szybko odkryjesz to, co było przed Tobą zakryte.

 

Więc jeśli masz dosyć dawnego życia i braku efektów, a do tego nie boisz się odkrywania nowego – dołącz do nas! Sprawdź, co tu dostaniesz, jeśli bez efektu odwiedzałeś inne szkolenia.

 

Ten warsztat oparty jest na książce „PYTANIA DO ŻYCIA” i będziemy korzystać z treści tam zawartych.

Warto tę książkę mieć i pracować z nią wykonując intrygująco proste ćwiczenia. Jeśli nie masz mojej książki, to będą one dostępne również podczas warsztatu. W razie potrzeby będziesz mógł z niej korzystać podczas wykonywania ćwiczeń.

 

Przygotuj się na to, że niczego nie będę owijać w bawełnę i na tym szkoleniu też nie będzie Ci się opłacać chować przed samym sobą. Dlaczego? Nie ma sensu nie być szczerym ze sobą. Nie będzie Ci się to opłacać, jeśli masz zaplanować kolejne lata swojego życia w zgodzie ze sobą, w sposób świadomy i bez obaw.

To bardzo przydatne – przestać siebie osądzać i  ruszyć w życie z nową Energią.

 

Jeśli czytałeś już moją książkę pt. „Pytania do życia”, to wiesz kim są  Wielepki, Takale i Wieszby. Jeśli nie – dowiesz się na szkoleniu.

Koniec teorii – czas na praktykę!

 

Trzeba powiedzieć, że w tym kraju nie jest w cenie nowatorskie myślenie i działanie. Każdy pragnie spełnienia i sukcesu ale jeżeli narzeka i buntuje się przed innymi sposobami myślenia – nic nie zyskuje.

Dlatego, abyś wyszedł z zaklętego kręgu nieszczęść – musisz zrobić coś innego niż dotychczas.

Trzeba, abyś poznał swoje mocne strony i stał się odważny.

Dobrze by było, abyś zaczął naprawdę żyć, bo marnować życie umiesz ale cieszyć się nim i zachwycać, to nie bardzo.

Pomogę Ci odszukać Twoje odpowiedzi na życiowe pytania, a Ty wykonując ćwiczenia na podstawie książki, otworzysz oczy na swoje blokady i osądy. Potem ustalisz, co ma odejść a co zostać. I sam zdecydujesz, jak siebie poprowadzisz do lepszego życia.

Weźmiesz życie NAPRAWDĘ  w swoje ręce!

Wiem, że nie każdy jest gotowy porzucić swoje „racje” na ścieżce do samopoznania i tu będzie czekał na wielu z Was ciekawy test i dużo dobrej zabawy.

Ci, co są gotowi do zmian zainspirują się gorąco do swoich prawdziwych decyzji w zgodzie ze sobą i bez lęku a z mądrym podejściem pójdą w wymarzonym kierunku.

Czekam na wszystkich gotowych na zmiany!

 

Ten warsztat poprowadzi:
Alina Wajda – Lamparska – (ur. w 1962 r.)

Coach, astrolog, kosmobiolog, duchowy mentor i pisarka. Autorka książki „PYTANIA DO ŻYCIA”, i Kart do rozwiązywania codziennych problemów: „GŁOS SERCA”. Jest także twórcą specyficznego narzędzia do osobistej pracy nad sobą – DYNAMICZNE MATRYCE TWORZENIA ®
Jest właścicielką firmy MENTOR i współtwórcą nurtu DEGOIŚCI – DEGOIZM – dojrzały egoizm, którego pomysłodawcą jest jej mąż Andrzej Lamparski. Razem propagują dojrzałość i znoszenie barier twierdząc, że : „Na prawdziwe życie i na miłość nigdy nie jest zbyt późno”.

Alina prowadzi autorskie szkolenia w Polsce i za granicą, z pasją realizując swoje projekty dla kobiet. Nieszablonowa i otwarta na szczęście, uczy jak spełniać się spójnie ze sobą. Mistrzyni „szlifowania diamentów”. Uważa, że zawsze można zrobić dla siebie to, co latami odkładamy. Sama jest dowodem na to, że miłość nie zna wieku a dojrzałość jest największą mocą kobiety.

Jej mąż jest od niej 18 lat młodszy i świetnie się rozumieją tworząc coraz to nowe podejście do siebie i do świata. Alina nigdy nie poprzestawała na akademickiej wiedzy i zawsze wychodziła poza szablony ucząc świadomości siebie w oparciu o kosmobiologię i kosmekologię kultury.

Teraz będziesz mógł skorzystać z Jej wiedzy i użyć jej praktycznie w swoim życiu.

 

Miejsce: Warszawa

Cena – 399 zł.

Data: 16.11.2019

 

Dane do przelewu:

Mentor – Alina Wajda-Lamparska
00-844 Warszawa
Ul. Grzybowska 87

Nr konta: 51 1750 0012 0000 0000 2622 3814

Zgłoszenia i wpłaty do 6.11.2019

 

UWAGA: Ilość miejsc jest ograniczona ze względu na osobiste podejście trenera do każdej osoby i rodzaj zajęć.

 

Po więcej informacji pisz proszę tutaj  – mentor@alinawajda.pl 

 

Szczegóły

Data:
16 listopada 2019
Koszt:
490pln
Kategoria Szkolenia:

Miejsce

Warszawa
Warszawa, Polska