Ładowanie Szkolenia

« Wszystkie Szkolenia

  • To szkolenie minęło.

KOBIETA i MĘŻCZYZNA. Razem czy osobno?

11 maja 2019 o godzinie 10:00 - 17:00

1230zł

 

 

To jest szkolenie o partnerstwie, miłości i seksie ❤️

O szacunku i dojrzałym egoizmie.

O Degoizmie.

Na tym szkoleniu masz niepowtarzalną szansę poznać, co kobiety wiedzą o mężczyznach, a czego nie i co z tego wynika. Dowiesz się też na co najczęściej zwracają uwagę mężczyźni. Dlaczego mały procent związków jest szczęśliwych i co przeszkadza budować świadomy związek. Jak realizować potrzeby swoje i partnera, i co w tym pomaga. Jak otworzyć się na prawdziwy dialog bez obawy, że zostanie się odrzuconym.

 

Nadszedl czas na partnerstwo pełne zaufania i szacunku – bo to prawdziwy wstęp do miłości.

Gdy musicie się lękać, manipulować lub cały czas uprawiać „gierki” – to tracicie życie.
A Życie mamy tylko jedno – trzeba je szanować i szanować siebie👍

I mężczyzna i kobieta noszą w sobie toksyczne wzorce relacji – dlatego tyle nieszczęścia w związkach i tyle samotnych ludzi.

Czas to uzdrowić!
Tym się zajmiemy na tym szkoleniu. Śmiało poruszymy o wiele więcej interesujących i intrygujących spraw, które dzieją się pomiędzy kobietą a mężczyzną 😎

Tutaj masz szansę na spojrzenie okiem mężczyzny i kobiety. Poprowadzimy to szkolenie razem jako małżeństwo.

Podzielimy się nie tylko wiedzą, ale też osobistym doświadczeniem dotyczącym budowania związków, gdzie pomimo różnic powstaje jedność i miłość. Opowiemy o tym, jak przekonania i oczekiwania wpływają na partnerów i co z tego wynika. Dotkniemy tematu przemijania, dojrzałości i akceptacji wieku. Dowiesz się, jak widzimy „starość” i jakie bramy nam ona otwiera.

Chcesz nauczyć się dawać sobie tyle samo uwagi, co innym?

Jesteś gotowa/gotowy na pokochanie siebie w sposób dojrzały i budować trwałe więzi?

Widzisz dla siebie potrzebę zrównoważonej zmiany?

Chcesz naprawdę korzystać z życia?

Masz gotowość poznać dogłębnie własne potrzeby i potrzeby partnera/partnerki aby spełniać się nie tylko w łóżku?

 

To czas oddać sobie MOC i prześledzić swoje relacje na bazie obudzić 4 Żywiołów, aby nie powtarzać „starych” błędów i wyjść z koła niespełnienia. Bez tej wiedzy trudno będzie budować lub stworzyć szczęśliwy związek, ciepłą rodzinę i wspólną przyszłość

 

To szkolenie pozwoli Ci zwrócić sobie energię, uwolnić od starych nawyków. Uświadomi Ci, co naprawdę się w życiu liczy. Pozwoli wykorzystać w sposób dojrzały wiedzę na temat siebie i partnera. Da szansę pojąc, dlaczego tyle obszarów nie działa w związkach tak, jak powinno.

Nie mamy czasu na zbędne i pustoszące życie „gry”. One zabierają nam nas samych i niszczą miłość. Poznasz te gry i triki, aby dalej w nie nie grać.

Bez utraty siebie dotrzesz do realizacji pragnień. Bez potrzeby walki z innymi, bez poczucia winy. Zrobisz to bezpiecznie, w swoim tempie, krok po kroku. Nic na siłę, ani na pokaz. Poznasz rozkład sił w partnerstwie w oparciu o 4 Żywioły. Dowiesz się , jak budować a nie niszczyć. Otworzysz się na swoje potrzeby i potrzeby partnera. Pozwolisz im zaistnieć i zdecydujesz, które z nich chcesz realizować i jak.

Dowiesz się czym naprawdę jest KOMPROMIS. (Zadziwi Cie to, co usłyszysz).

 

Nie jest ważne, ile masz lat, oraz co „wypada”, lub nie! Dano Ci tu jedno życie i warto się nim zając i o nie zatroszczyć. Nikt tego za Ciebie nie zrobi.

Tutaj oduczysz się winy i wstydu, które nam zainstalowano. Z szacunkiem wejdziesz do tematów seksu i fantazji seksualnych, które bywały „za trudne” i zostawały pomijane, bo uznano je za tabu.

Przygotowana część warsztatowa i wyselekcjonowane ćwiczenia otworzą przed Tobą obszary mocy, z której nie korzystałaś./nie korzystałeś. Ta MOC i wiedza jest w Tobie od zawsze. Czas ją poznać i wykorzystać.

Dowiesz się, czym naprawdę jest dojrzały egoizm – DEGOIZM. To pojęcie nowe, promuje świadome i harmonijne podejście do życia, do siebie i innych. Jest rozwiązaniem w sytuacjach, gdzie zaburzona jest równowaga w dawaniu i braniu.

Taka umiejętność pomaga żyć szczęśliwie ale w naszym kraju nieszczególnie daje się uwagę postawie skierowanej także na siebie. Bardziej preferuje się (szczególnie pośród kobiet) typ oddany innym, poświęcający siebie na rzecz pracy, domu, dzieci, rodziny. Tak oddalamy się od siebie i tracimy energie witalną, ochotę do działania.

Wyjdź wreszcie z cienia własnego życia! Zaakceptuj swoje ciało i wiek!

 

Będziemy tu dla Ciebie. Poznasz nas i spędzimy dzień, do którego wracać będziesz z chęcią.

Poprowadzimy to szkolenie dla Ciebie.

Alina i Andrzej

 

DATA: 11.05.2019

MIEJSCE: WARSZAWA

CENA: 1230 zł.

 

ZGŁOSZENIA: do 6.05.2019

DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT – ilość miejsc ograniczona.

 

Przygotuj się, że ten jeden dzień szkoleniowy będzie dla Ciebie wielką dawką wiedzy, świadomości i pobudzeniem Mocy 4 Żywiołów do nowych kroków na ścieżce Twojego życia.

 

 

Cena obejmuje przerwy kawowe, materiały do ćwiczeń i skrypty.

 

 

Szczegóły

Data:
11 maja 2019
Godzina:
10:00 - 17:00
Koszt:
1230zł

Miejsce

Centrum Konferencyjne Ogrodowa58
ulica Ogrodowa 58
Warszawa, mazowieckie 00-876 Polska
+ Google Map
Witryna internetowa:
http://ogrodowa58.com.pl/