Zacznij dobre życie – szkolenie

Na podstawie mojej książki pt „Pytania dożycia” poprowadzę specjalne jednodniowe szkolenia w 4 miastach w Polsce

 

szkolenia na bloga do lettera

Zapraszam na to szkolenie ludzi, ktorzy skończyli z unikaniem odpowiedzialności, zwalaniem winy na innych za swoją sytuację! Zapraszam takich, którzy nie chcą już dłużej czekać, że coś się samo zrobi, ponieważ Oni Teraz chcą robić!

Obiecuję, że będzie inaczej i niestandardowo. Zadziwisz się jak można totalnie i nieszablonowo pokazać irracjonalne lęki i obnażyć niedziałające teoryjki. Tutaj po raz pierwszy połączę nowe dziedziny wiedzy tak, aby Twój efekt był szybki i realny.
Dowiesz się, co praktycznego może wnieść do Twojego życia wiedza z astrologii i jaką moc daje umiejętność korzystania z faz zodiakalnego rozwoju. Poznasz osobistą pogodę na życie i bez obaw ruszysz przed siebie. Przestaniesz się bać!
Zadziwię Cię precyzją i przydatnością tego starożytnego systemu wiedzy, którą podam w bardzo prosty i zrozumiały sposób. A Ty łatwo zrozumiesz, dlaczego jest cały czas dewaluowana.

Jesteś gotowy na odważne stawienie czoła irracjonalnym lękom?
Chcesz zmian?
Czujesz, że czas złamać stare niedziałające teorie i nawyki?
Dołącz do nas.

Koszt szkolenia to 390 zł.

21.05 – Warszawa – zapisy i wpłaty taniej do 15.05
28.05 – Kraków – zapisy i wpłaty taniej do 21.05
4.06 – Gdańsk – zapisy i wplaty taniej do 28.05
18.06 – Wrocław – zapisy i wpłaty taniej do 12.06

Jeśli czytałeś już moją książkę pt. „Pytania do życia”, to wiesz kto to taki Wielepki, Takale i Wieszby. Jeśli nie – dowiesz się na szkoleniu. Koniec teorii – czas na praktykę!

Trzeba powiedzieć, że w tym kraju nie jest w cenie nowatorskie myślenie i działanie. Każdy pragnie spełnienia i sukcesu ale jeżeli narzeka i buntuje się przed innymi sposobami myślenia – nic nie zyskuje. Dlatego, abyś wyszedł z zaklętego kręgu nieszczęść – musisz zrobić coś innego niż dotychczas. Trzeba, abyś poznał swoje mocne strony i stał się odważny. Dobrze by było, abyś zaczął naprawdę żyć, bo marnować życie umiesz ale cieszyć się nim i zachwycać, to nie bardzo.
Pomogę Ci odszukać Twoje odpowiedzi na życiowe pytania, A Ty wykonując ćwiczenia na podstawie książki, otworzysz oczy na swoje blokady i osądy. Potem ustalisz, co ma odejść a co zostać.