Wakacje z rozwojem osobistym

1461583596ailac

Zbliża się czas urlopów i wyjazdów. Są osoby,które pytają mnie, czy nie zrobiłabym tygodniowego wyjazdu rozwojowego. I zaplanowałam taki interesujący wyjazd w terminie od 10.07 do 16.07. 2016. Znalazłam urokliwe i przyjazne miejsce na przeprowadzenie całych warsztatów w sposób inny niż zazwyczaj. Użyję całej swojej ponad 20 letniej wiedzy z wielu dziedzin i szczególnie zwrócę uwagę na poznawanie siebie pod katem wiedzy nieszablonowej. Stare systemy i sposoby pracy nad sobą już się zdewaluowały i nie przynoszą praktycznych efektów. Zatem czas na świeży powiew w dziedzinie rozwoju.

Szukając życiowych odpowiedzi – najpierw musisz zadać właściwe pytania.
Na tym wyjeździe na bazie mojej książki uchylę rąbka tajemnicy i pokażę wiedzę astrologiczną jako nowy kierunek w rozwoju osobistym. Będzie to jednocześnie uzupełnienie standardowej wiedzy oraz poszerzenie świadomości o nowe elementy. Dawne schematy i zużyte podejście do rozwoju osobistego nie jest już w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb i pomagać znajdować właściwych odpowiedzi. Tacy trenerzy, którzy działają w sposób statyczny i oparty tylko na powielaniu czy na suchych teoriach – już się kończy. Czas na nowe podejście, gdyż dawne nie zaspokaja coraz większych namacalnych wymagań osób poszukujących praktycznej wiedzy.

Najważniejszymi i podstawowymi pytaniami, z jakimi ruszamy w życie są pytania: KIM JESTEM? JAKI JESTEM?

I na tym wyjeździe wszyscy odnajdą odpowiedzi kierowani specjalnie przygotowaną wiedzą z astrologii. I pod moim okiem godziny na godzinę dostarczać będą sobie własnych odpowiedzi. To one pozwolą odnaleźć coraz większy spokój i akceptację.

To, jak ważna jest wiedza na swój temat, to jedno – a drugie, to uzyskanie wewnętrznej spójności, którą już nie targają konflikty. Ta spójność jest w każdym z nas, tylko nie umiemy jej wydobyć. A to ona właśnie daje akceptacje siebie, jest wsparciem i bez lęku otwiera nas na innych.

Wszystko zaczyna się od nas a gdy siebie nie znamy – cierpimy my i nasi bliscy.

 

Ok. 50 km od Warszawy jest takie miejsce, w którym nikt nam nie będzie przeszkadzał w poszukiwaniu wiedzy na swój temat. Bardzo uważnie i starannie dobrałam wiedzę i zajęcia, aby pokazać jak wielki wkład w poznawanie siebie wnosi astrologia humanistyczna. W sposób prosty, praktyczny i wyjątkowo niebanalny będziemy poznawać osobistą Mapę Narodzin wraz z potencjałami i zahamowaniami. Pokaże w nowy sposób Mandalę Życia, opowiem czym jest wędrówka od Wojownika do Mistyka. Mając przeczytaną moją książkę pt.