Podążaj za Głosem Serca

Lubisz inspirację i słuchasz głosu intuicji?
Mam dla Ciebie propozycję nie tylko na prezent dla innych, ale przede wszystkim dla Ciebie.
 
Jestem twórcą MOTYWUJĄCYCH KART – ‚Głos serca”. Pisałam je słuchając intuicji. Tak powstało 50 podpowiedzi na różne sytuacje w życiu.
I taki ZESTAW 50 MOTYWUJĄCYCH KART pomoże Ci znaleźć szybko wskazówkę w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach. Po prostu możesz je mieć zawsze pod ręką <3

Karty motywacyjne nazwane już przez wielu użytkowników „głosem intuicji” to oprócz książki „Pytania do życia” – mój flagowy produkt.

Nieoczekiwany impuls do stworzenia tych wspaniałych kart, poprzedziły lata pracy z celebrytami, ludźmi świata biznesu, polityki i to w pierwszej kolejności dla nich powstał owy jakże intuicyjny „system” zawarty w metodzie i działaniu tych kart. Co więcej same karty są jedynie narzędziem w rękach używającej ich osoby, ponieważ wszystkie duchowe, energetyczne i intelektualne zasoby zostały już wcześniej zapisane w nas samych. Nosimy w sobie wszystkie potrzebne odpowiedzi, tylko nie zawsze umiemy dostrzec, usłyszeć ten jakże ważny dla nas głos- nasz wewnętrzny głos serca. Wystarczy wyciągnąć kartę…

 

Karty są zapakowane w piękne firmowe pudełko. W pudełku oprócz 50 kart oraz instrukcji korzystania z nich, znajduje się również praktyczna smycz z kluczową afirmacją: „Podążaj za głosem serca”

UWAGA: Jest tylko jedno miejsce, gdzie można Karty nabyć – Ty Możesz kupić tutaj

 

 

Pozdrawiam Was z serdecznością